Podziękowania dla świadków

Niezmiernie ważnymi postaciami na ślubie poza Parą Młodych są Świadkowie. Świadek jak i Świadkowa są starannie wybierani przez biorących ślub. Pełnią oni bardzo ważną rolę podczas całej ceremonii. Cichutko stojąc czuwają nad przebiegiem sakramentu.

winietka ślubna drewniana

Każde wesele ma parę młodych i ich gości. W celu uniknięcia niepotrzebnego chaosu warto na stołach weselnych umieścić winietki wtedy to goście weselni szybko i bezproblemowo odnajdą swoje miejsce. Winietki weselne mogą pełnić pewnego rodzaju dodatek do dekoracji stołu. Weselnicy bardzo pozytywnie i entuzjastycznie reagują na dekorowane winietki i chętnie zabierają je do domu w którym mogą później służyć za podstawkę pod kubek, mowa tu o winietkach rustykalnych czyli takich wykonanych z drewna i w drewnie. Styl rustykalny to dążenie do natury i sielankowość. Podkreślenie drewnianych elementów i rękodzieła. Do winietek rustykalnych należy zaliczyć drewniane krążki, drewniane winietki i pieńki z karteczką.

Księga gości drzewo

Chcesz zaskoczyć swoich gości czymś innym niż tradycyjna papierowa księga gości? Ten pomysł na pewno ci się spodoba. Księga gości drzewo sprawdzi się idealnie podczas uroczystości rodzinnych lub imprez organizowanych w gronie przyjaciół. Najczęściej księga gości drzewo pojawia się na weselach, gdzie każdy z gości może się wpisać i pokazać, że był w tym dniu z Parą Młodą. Dzięki temu można stworzyć piękną, trwałą pamiątkę i zachować piękne wspomnienia na dłużej. Księga gości drzewo stworzona została z serduszek wykrojonych z drewna, przyklejonych na spodzie również wykonanym z tego materiału. Na takich serduszkach można pisać wszystkim czym zechcemy, może to być długopis, ołówek, kredki czy flamastry. Jak wiadomo drewno przyjmie wszystko, więc możesz się wykazać inwencją twórczą.

Księga gości weselnych

W życiu prawie każdego człowieka przychodzi taki moment, że nastaje moment powiedzenia „tak”. Gdy już to nastąpi należy wówczas wszystko zaplanować i dopiąć na ostatni guzik. Wśród tych wszystkich zaplanowanych rzeczy nie może zabraknąć księgi gości będących na weselu. Jest wiele rodzajów ksiąg gości, które dobierzecie do swojego gustu, bądź do motywu przewodniego wesela. Muszą one spełniać kilka warunków, ale najważniejsze jest to, że mają budzić dobre wspomnienia.