Każdy z nas chciałaby żyć w zdrowiu jak najdłużej, a dieta warzywno owocowa wczasy może to zapewnić. Podstawą utrzymania organizmu w idealnej kondycji jest przemyślane żywienie oraz aktywność fizyczna. Zamierzone efekty, czyli zdrowie i siłę organizmu, można uzyskać jedynie podczas pobytu w ośrodku, który profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się dietą warzywno-owocową.

Dieta warzywno owocowa wczasy to metoda, która ma wszechstronne działanie - regeneruje oraz wspomaga leczenie wielu schorzeń. Za pomocą tej diety pozbywamy się z organizmu tego co zbędne i szkodliwe, a proces ten nazywany jest żywieniem endogennym, czyli wewnętrznym. Zmuszenie organizmu do „zjadania” własnych zgromadzonych zapasów jest możliwe dzięki opracowanemu przez specjalistów jadłospisowi, który stworzony jest na bazie produktów niskoenergetycznych takich jak np. warzywa korzeniowe, kapustne, liściaste, dyniowate, czy psiankowate oraz niskocukrowych (jabłka, cytryny, kiwi).

Warzywa i owoce są źródłem przeciwutleniaczy, witamin, mikroelemetnów czy błonnika. Celem wczasów z dietą warzywno owocową jest wykorzystanie ich dobroczynnego działania m.in.:

  • oczyszczenie i poprawa odporności - usunięcie toksyn, zwyrodniałych komórek oraz stanów zapalnych,
  • regeneracja i wspomaganie procesów naprawczych – efekt odmładzający,
  • odchudzanie - eliminacja złogów tłuszczowych,
  • wzrost energii, poprawa koncentracji.

Dieta warzywno owocowa wczasy to rozwiązanie, które wyleczy organizm i poprawi jakość życia na lepsze. Utrzymanie funkcji życiowych organizmu na wysokim poziomie przekłada się także na stan umysłu – jeżeli czujesz się zdrowszy Twoje ogólne samopoczucie będzie znakomite.

Artykuł przygotowany przez: ulanskazagroda-dieta.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież