Podziękowania dla świadków

Niezmiernie ważnymi postaciami na ślubie poza Parą Młodych są Świadkowie. Świadek jak i Świadkowa są starannie wybierani przez biorących ślub. Pełnią oni bardzo ważną rolę podczas całej ceremonii. Cichutko stojąc czuwają nad przebiegiem sakramentu.


Dbają aby wszystko w trakcie tej niezapomnianej chwili wypadło po myśli i według marzenia Młodych. Jest to odpowiedzialna rola za którą jak każdej ważnej postaci należą się podziękowania. Warto zadbać o oryginalne i niepowtarzalne podziękowania, które będą adekwatne do trudu włożonego podczas całego sakramentu jak i pełnionej roli. Nie należy zapomnieć, że to Świadka i Świadkową stanowią nierzadko bliskie osoby w rodziny bądź najlepsi przyjaciele Pary Młodej, dlatego forma podziękowania jest tak istotna. Zastanówmy się co można ofiarować dziękując za pełnioną role podczas ślubu.

To co ofiarujemy Świadkowi i Świadkowej w ramach podziękowań jest istotne. Spośród wielu pomysłów na podarek wybranych zostało kilka. I tak. szkatułki z miodami – ten spersonalizowany prezent z pewnością nie pójdzie w zapomnienie. Do wyboru jest wielkość szkatułki od małej poprzez średnią do dużej mieszczącej 9 słoiczków z miodem. Taki prezent można ozdobić. Bogaty wybór palety kolorów i stylów zapewnia niepowtarzalny wygląd szkatułce, która przez długi czas będzie przypominała tą niezapomnianą dla wszystkich chwilę.

Propozycje podziękowań dla świadków

    • Pudełka na alkohol – duży wybór wzorów i kolorów pudełek sprawia, że każdy z obdarowujących znajdzie coś odpowiedniego dla postaci obdarowywanej. W pudełku takim często z drewna może zmieścić się zestaw win lub jakiś inny alkohol. Z pewnością obdarowywani będą zadowoleni z tego nietypowego podarku.
    • Elegancka skrzyneczka – podziękowanie dla Świadkowej – przecudna skrzyneczka z wysokiej jakości drewna. Od strony wewnętrznej wieko posiada elegancką grafikę z słowami podziękowania. Na wieku znajduje się mały brylant, co czyni skrzyneczkę bardziej elegancką. W środku znajduje się mała świeczka zapachowa w eleganckim słoiczku, belgijskie czekoladki, lustereczko z kobiecym motywem i saszetka aromatyzująca o różanym zapachu. Jest to wyjątkowy sposób podziękowania dla Świadkowej z pewnością poczuje się doceniona i podwójnie wyróżniona. Jest szansa, że zobaczysz łezki z jej oku.
    • Elegancka skrzyneczka – podziękowania dla Świadka – skrzyneczka wykonana jest z drewna i posiada wewnątrz karteczkę z podziękowaniami i grafikę wykonaną akwarelami. W skład zestawu wchodzi spersonalizowany kubek z grafiką Super Świadek oraz niebieska szarfa jako zabawna i oryginalna pamiątka z napisem Super Świadek. Z pewnością Twój Świadek poczuje się wyjątkowy, doceniony za trud włożony podczas ceremonii.
    • Drewniane pudełko z bransoletką – prezent dla Świadkowej - pudełko zawiera różowiutkie karteczki z białymi ornamentami. W środku znajdują się trzy klamereczki z jutowym sznurkiem gdzie można przymocować zdjęcie z przyjaciółką, a na środkowej klamerce jest serduszko. Bransoletka jest z dwoma cyrkoniami w dwóch kolorach do wyboru. Pudełko jest cudne i trwałe będzie długo służyło. Jest to wyjątkowy i niepowtarzalny wyraz wdzięczności i podziękowań za wsparcie w tym ważnym dniu. Bransoletka to wspaniała pamiątka za pomoc w organizacji wesela, a zdjęcie nadaje osobistego charakteru.
    • Mucha w drewnianym pudełku – prezent dla Świadka – pudełko wyściełane jest naturalną ściółką. Na wieku znajduje się napis z elegancką czcionka co dodaje kunsztu, karteczka jest ozdobiona biało-czarną grafiką i motywami kwiatowymi, co czyni ja elegancką. Jest to idealny pomysł na prezent dla Świadka. Spersonalizowany, elegancki i subtelny czyli taki jak trzeba. Upominek jest niepowtarzalny, a Świadek z pewnością poczuje się doceniony.

To kilka pomysłów na prezent upominek dla Świadka i Świadkowej w ramach podziękowania za wysiłek, trud i wsparcie w tym jakże wyjątkowym i ważnym dniu.

Komentarze  

0 #1 kazimierz 2019-10-09 10:03
W tak ważnym dniu musi być wszystko idealnie dograne. Ślub to też świadkowie, którym trzeba podziękować. Dla niego prezent w postaci muchy jest super! Ślub jeszcze przede mną więc zanotuje sobie pomysły na prezenty dla świadków.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież