Wielu z nas co roku boryka się z kompletowaniem podręczników i ćwiczeń na nowy rok szkolny.

Świat drewnianych dekoracji urzeka bogactwem wzorów, kolorów i różnorodności. Znajdziemy tu szereg pomysłowych, ciekawych i nietuzinkowych dekoracji. Sprawdzają się w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach w pokoju dziecięcym. Warto zaserwować sobie odrobinę z tego świata, a od razu wystrój wnętrza pokoju malucha będzie oryginalny i niepowtarzalny.

Bransoletka z imieniem

Personalizowana bransoletka na prezent

Czy przed zbliżającą się okazją - urodzinami, imieninami, rocznicą bądź innymi wyjątkowymi okolicznościami, macie zawsze ten sam dylemat – co kupić na prezent? Zapewne boryka się z nim wiele osób, jednak my mamy w zanadrzu pewien sposób, który pozwoli Wam rozwikłać ten problem. Wybierając prezent należy pomyśleć przede wszystkim o tym, by był nieprzeciętny i oczywiście przypadł do gustu osobie, której go damy. Jedną z idei, która mamy nadzieję, że Wam się spodoba, jest... personalizowana bransoletka na prezent. Biżuteria jest często wybieranym wariantem jako podarunek, to fakt. Może, więc się wydawać, że to niezbyt oryginalne rozwiązanie, ale bransoletka z imieniem obdarowywanej osoby zmienia zupełnie postać rzeczy.

Jaka farba do pokoju dzieciecego
Kiedy dowiadujesz się że niedługo w Twoim życiu pojawi się taki mały skarb, zadajesz sobie pytanie - jak urządzić maleństwu pokój? Jakie wybrać mebelki do pokoju dziecka czy też na jaki kolor pomalować ściany oraz jakie rodzaje farb będą do tego najlepsze i bezpieczna. W tym artykule opiszemy kilka rodzajów farb, które nadają się do malowania pokoju dla maluszków jak i starszych dzieci.