Wykładziny dywanowe zawsze gwarantują przytulność, wyciszenie i ocieplenie pomieszczenia. Nie prawda, że są uczulające i są siedliskiem roztoczy. Nowoczesne wykładziny produkowane są z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, jak poliamid, poliester i polipropylen. Są trwałem łatwo utrzymać je w czystości, a duża ilość wzorów i kolorów sprawia, że łatwo dopasujesz wykładzinę do wnętrza twojego pomieszczenia. Nie pochłaniają dużej ilości roztoczy, nie kurzą się bardziej niż dywany i są przyjemne nawet dla bosych stóp.


W prywatnych pomieszczeniach wykładziny dywanowe najczęściej kładzie się w korytarzach, przedpokoju i sypialni. Przedpookój ocieplony wykładziną to ciekawe rozwiązanie. Tuż po wejściu z dworu zdejmujemy buty i od razu stajemy na miękkim i ciepłym podłożu. Wykładzina dywanowa sprawia, że mieszkanie od progu wydaje się przytulne.

Wykładziny dywanowe w rolce – Jest to jedna z najczęściej używanych wykładzin, która stosowana jest w szerokim zakresie obiektów od pomieszczeń biurowych po hotele. Dzięki niskiej cenie i ogromnej dostępności materiały takie wykładziny są bardzo popularne. Wyjątkowość takiej wykładziny polega na wysokiej użyteczności, chociażby w przypadku tłumienia dźwięków oraz wytrzymałości nawet w miejscach dużego ruchu. Jest to doskonały sposób na uzyskanie podłogi bardzo atrakcyjnej wizualnie oraz praktycznej.

Wykładziny PCV – To jeden z najbardziej popularnych rodzajów pokryć podłogowych. Charakteryzują się najbogatszym wzornictwem. Zaletą jest nie zmienianie kolorów pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki temu znajdują zastosowanie w naprawdę wielu obiektach użyteczności publicznej od standardowych pomieszczeń po najbardziej wymagających.

Wykładzina w płytce – Jest to wykładzina dywanowa w płytce o wymiarach 50cm na 50cm. Jest wykładziną igłowaną, co sprawia, że jest bardziej przemysłową. Stosowana jest głównie w pomieszczeniach o dużym ruchu takich jak uczelnia, szkoły, korytarze i biura.

W wielu sklepach dostępne są wykładziny, które znajdą zastosowanie w następujących miejscach:

  • przedszkola, szkoły i uczelnie,

  • przychodnie, szpitale,

  • hotele, poczekalnie, restauracje,

  • banki i urzędy,

  • instytucje społeczne i kulturalne,

  • sklepy,

  • obiekty sportowe, przemysłowe, magazynowe,

  • wnętrza domów i mieszkań.

Wykładziny nie kosztują wiele więc coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Mają sporo zalet. Spora ilość producentów i naprawdę bogate oferty przyciągają chętnych. Więcej cennych informacji znajdziecie na https://brwykladziny.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież