Nie dysponujesz samochodem, a potrzebujesz wygodnie i szybko dostać się na lotnisko lub do hotelu?

Masz ważne spotkanie biznesowe, więc zależy Ci na tym, by podkreślić swój prestiż i dobrze wypaść w oczach swojego kontrahenta? Transport Serwis posiada limuzyny, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Jeżeli lubisz być rozpieszczany, cenisz sobie komfort oraz jesteś miłośnikiem luksusowych samochodów, nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu.

Przejechaliśmy tysiące kilometrów z naszymi klientami, obsługiwaliśmy ważne osobistości ze świata sztuki i polityki, więc wiemy jakie oczekiwania mają wobec nas pasażerowie. Komfort podróży – to jedna z zalet oferowanego przez naszą firmę transportu. Wybierając samochody wiodącej na rynku marki Mercedes, kierowaliśmy się chęcią sprostania oczekiwaniom dotyczącym wygody. Ergonomiczne fotele wykończone skórą, podgrzewane i dopasowane się do Twojej sylwetki oraz wszystkie niezbędne udogodnienia - klimatyzacja, indywidualne oświetlenie czy wysokiej jakości nagłośnienie, mają niebagatelny wpływ na jakość podróży, czyniąc ją niezwykle przyjemną. Priorytetem dla nas jest także bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego wysyłamy do Ciebie zadbane pojazdy, będące w idealnym stanie technicznym.

Czarująca atmosfera, o którą zadbają nasi kierowcy sprawi, że podróż minie bardzo szybko i stanie się miłym akcentem podczas stresującego dnia. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi szoferami, dzięki czemu możesz mieć 100% pewność, że dojedziesz do celu bezpiecznie i punktualnie. Wysoka kultura osobista, perfekcyjna znajomość miasta i najbardziej dogodnych tras, biegłe posługiwanie się językami obcymi – dbamy o dobór najlepszej kadry obsługującej naszych pasażerów krajowych i zagranicznych.

Realizujemy przewozy o najwyższych standardach w zakresie przewozów indywidualnych i grupowych. Jeżeli lubisz długie podróże, masz szansę skorzystać z luksusowych busów oraz autokarów, którymi wybierzesz się większą grupą na niezapomnianą wycieczkę po Polsce lub Europie. Ponadto zapewniamy obsługę transportu podczas różnego rodzaju eventów, studniówek ślubów i wielu innych doniosłych wydarzeń.

Komentarze  

0 #1 sonya 2019-10-11 10:15
nie miałam sposobności jechać w limuzynie więc nie wiem jak to jest wyróżnić się w ten sposób. Wynajem auta - miałam jak musiałam jechać na drugi koniec Stolicy w sprawach biznesowych.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież