jak dziala odkurzacz centralny

Powietrze dobrej jakości powoli staje się towarem luksusowym. Na szczęście istnieje możliwość pozbycia się większości drobinek kurzu i alergenów, przy okazji korzystając z wygodnej i cichej technologii. Mowa o odkurzaczu centralnym.Jak działa odkurzacz centralny?

System centralnego odkurzania to wydajny odkurzacz i wysokiej klasy filtry ukryte z dala od naszych oczu i uszu. Po zamontowaniu urządzenia wystarczy podłączyć wąż do instalacji. Bez kabli, hałasu i targania za sobą mniej lub bardziej poręcznej maszyny. System dobrej klasy może sprawić, o zgrozo, że sprzątanie stanie się… przyjemnością.

Jednostkę centralną montuje się z dala od pomieszczeń użytkowych, dzięki czemu nie ma mowy o uciążliwym hałasie. Filtry mechaniczne i cykloniczne zapewniają wydajność wykraczającą poza możliwości klasycznych odkurzaczy, jednocześnie gwarantując niespotykany poziom oczyszczania powietrza z roztoczy, alergenów i cząstek drumikronowych. Odpowiednie rozmieszczenie gniazd ssących gwarantuje wygodę użytkowania, a fakt, że mamy do dyspozycji wąż podłączony bezpośrednio do ściany ułatwia dostęp do wszelkich zakamarków.

Po przefiltrowaniu powietrze odprowadzane jest na zewnątrz budynku. Dzięki temu nie ma mowy o ponownym wprowadzaniu do obiegu jakichkolwiek zanieczyszczeń. Zbiornik na kurz należy opróżniać co kilka miesięcy, a jego położenie zapewnia wygodę i czystość na poziomie niedostępnym dla przenośnych urządzeń. System centralnego odkurzania redukuje objawy alergii o połowę.


Wystarczy dobrać instalację do swoich potrzeb (na podstawie powierzchni domu czy biura), wybierając system renomowanego producenta (dłuższa gwarancja, filtry i elementy mechaniczne wysokiej jakości) i nie martwić się niczym więcej. Firma zadba o montaż, a nam pozostanie podłączyć wąż do gniazda i… odkurzać. Cicho, skutecznie i zdrowo. Proste?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież