Miałeś wypadek lub stałeś się ofiarą podpalenia auta i nie wiesz co teraz zrobić z samochodem, które do niczego się nie nadaje? Nasza firma pomoże w rozwiązaniu problemu ze spalonym autem.

Ostatnio często się słyszy o podpaleniach aut. Zdarza się, że robią to ludzie z czystej przyjemności, aby popatrzeć na płonące auto, ale nierzadko się zdarza, że podpalenie związane jest z wyładowaniem agresji lub zemstą. Nie zawsze ofiarą staje się osoba, która zawiniła, często bywa tak, że uszkodzeniu ulega przypadkowe auto, które stało w pobliżu. Po takim zdarzeniu często pojawia się problem ze spalonym autem.

Jak wyrejestrować spalone auto?

Co dalej zrobić z takim samochodem, który spłoną i jest nie do użytku? Każdy przypadek jest inny, więc do poszczególnych zgłoszonych roszczeń podchodzimy indywidualnie. Nie przejmuj się nasza firma jako jedyna z niewielu oferuje wszystkim ofiarom podpalenia odkupienie zniszczonych pojazdów i pomoc z załatwieniem wyrejesrtowania auta. Kupimy je za gotówkę i na dogodnych warunkach, abyś nie poczuł się stratny ani oszukany. Nasza firma zajmuje się zarówno holowaniem samochodów po wypadku jak i autokasacją, jeżeli takie auto nie nadaje się dojazdy.

Nieważne co Ci się przydarzyło czy to był wypadek, czy podpalenie - masz problem ze spalonym autem? Zgłoś się do nas, a postaramy się go rozwiązać. Nasze usługi są dostępne przez 24h 7 dni w tygodniu. Działamy na całym terenie trójmiasta jak i całego województwa pomorskiego, gdzie problem rozwiązujemy szybko i bezproblemowo. Również jesteśmy gotowi na kontakt z klientami z całej Polski.

Komentarze  

0 #1 Wojciech 2019-10-11 10:25
Nikomu nie życzę sytuacji z spalonym autem.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież