Księga gości drzewo z serc

Chcesz zaskoczyć swoich gości czymś innym niż tradycyjna papierowa księga gości? Ten pomysł na pewno ci się spodoba. Księga gości drzewo sprawdzi się idealnie podczas uroczystości rodzinnych lub imprez organizowanych w gronie przyjaciół. Najczęściej księga gości drzewo pojawia się na weselach, gdzie każdy z gości może się wpisać i pokazać, że był w tym dniu z Parą Młodą. Dzięki temu można stworzyć piękną, trwałą pamiątkę i zachować piękne wspomnienia na dłużej. Księga gości drzewo stworzona została z serduszek wykrojonych z drewna, przyklejonych na spodzie również wykonanym z tego materiału. Na takich serduszkach można pisać wszystkim czym zechcemy, może to być długopis, ołówek, kredki czy flamastry. Jak wiadomo drewno przyjmie wszystko, więc możesz się wykazać inwencją twórczą.


Jest kilka ważnych zalet posiadania takiej księgi gości w formie drzewa:

  • każda księga jest dostosowana do naszych wymagań – wybierz wzór jaki chcesz,
  • zawiera wszelkie niezbędne informacje – co się na nim znajdzie zależy od Twojej pomysłowości,
  • każda księga posiada swój kolor, który też jest wybierany przez kupujących,
  • taką księgę możesz powiesić w dowolnym miejscu na ścianie,
  • wybierz format księgi w zależności od potrzeb.

Księga gości drzewo sprawi, że będziesz pamiętać piękne chwile spędzone z rodziną w tym szczególnym dniu. Nigdy nie będzie pamiątką, która leży gdzieś zapomniana w szafie.

Interesują Cię inne rozwiązania księgi gości weselnych? Sprawdź nasz wcześniejszy wpis opisujący inne rodzaje Księg gości weselnych

Komentarze  

0 #1 jolka 2019-10-11 09:44
Drzewo z serc jako księga gości - coś cudnego. Nie mieliśmy tego typu księgi była w wydaniu tradycyjnym.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież