szklana Księga gości weselnych

W życiu prawie każdego człowieka przychodzi taki moment, że nastaje moment powiedzenia „tak”. Gdy już to nastąpi należy wówczas wszystko zaplanować i dopiąć na ostatni guzik. Wśród tych wszystkich zaplanowanych rzeczy nie może zabraknąć księgi gości będących na weselu. Jest wiele rodzajów ksiąg gości, które dobierzecie do swojego gustu, bądź do motywu przewodniego wesela. Muszą one spełniać kilka warunków, ale najważniejsze jest to, że mają budzić dobre wspomnienia.

Tradycyjna księga gości

Pierwszym rodzajem jest zwykły, tradycyjny album z przyozdobioną okładką. Jest najbardziej konserwatywnym, ale dobrym wyborem i na pewno spełni swoje ważne zadanie. Każdy gość ma miejsce na to, by poniosła go fantazja oraz wewnętrzna artystyczna wizja. Na jedną osobę przypada cała strona, co pozwala na zamieszczenie obszernych życzeń, wklejenie zdjęć, jakiś ładny rysunek i wiele więcej. Ogranicza nas wtedy tylko własna kreatywność i wyobraźnia.

Księga gości drzewo

Dla osób lubiących się wyróżniać powstały księgi gości, które nie są już takie typowe jak wyżej wspomniany album. Dobrym pomysłem jest też zamówienie w specjalnym sklepie płótna z przyklejonymi sercami, które tworzą obraz drzewa lub czegoś innego dla przykładu serca. W każde z małych serc goście piszą swoje krótkie życzenia oraz się podpisują, nadaje to całej kompozycji indywidualny charakter co sprawia, że miło się patrzy na taką płaskorzeźbę powieszoną w mieszkaniu Młodej Pary. Więcej na temat księgi gości weselnych w formie drzewa z serc znajdziesz >>>Tutaj.

Szklana księga gości

Bardzo podobną opcją do księgi gości drzewa jest szklana księga gości, w której materiał został zastąpiony dwiema szklanymi szybkami pomiędzy, które wrzucamy drewniane serduszka. Te księgi gości cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych par ze względu na bardzo dużą estetykę, dzięki czemu po weselu idealnie mogą komponować się na komodzie w sypialni stanowiąc ładną dekorację oraz wspaniałą pamiątkę z najpiękniejszego dnia w życiu.

Księga gości z ankietami

Świetnym wyborem będzie też pamiątka zrobiona z krótkich ankiet. Każdy gość dostaje takową ankietę i odpowiada na zawarte tam pytania takie jak „Ile czasu trwała moja podróż?”, „Moja recepta na szczęśliwe małżeństwo to…” i wiele innych. Zebrane w specjalny segregator pozwolą na wspominanie okresu wesela i będzie można pośmiać się z niektórych zabawnych odpowiedzi nawet wiele lat po ślubie. Będzie to wspaniała pamiątka, która utkwi w pamięci każdego gościa, ale najbardziej w pamięci nowożeńców.

Każda z tych pamiątek spowoduje, że w przyszłości będziemy mogli sobie poprzypominać o tych wszystkich zaistniałych sytuacjach z wesela. Pozostawi to w naszej pamięci miłe wspomnienia, do których chętnie będziemy wracać.

Galeria Księg gości weselnych:Tradycyjna księga gościKsięga gości drzewoSzklana księga gościKsięga gości z ankietami

Komentarze  

0 #1 cyprian 2019-10-11 09:46
Księga gości jest często spotykana, to fajny zwyczaj, który ma rację bytu. U mnie księga była w wydaniu książkowym.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież