Wiosenna kolekcja, jaką znaleźliśmy w DUKA to połączenie kwiatowych wzorów i oryginalnej, świeżej palety kolorów. Współpraca z Pauliną Slebodzinską udała się w 100%. Przede wszystkim urzekły nas klasyczne formy zastawy. Jednak nie da się przejść obojętnie od ferii wzorów i kolorów, jakie na niej znajdziemy. Kwiatowy print królujący w kolekcji został naniesiony nie tylko na wszystkie elementy zastawy stołowej, ale również na tekstylia.Wiosenna kolekcja do pięknych wnętrz

 

Autorka bawi się barwnymi, botanicznymi wzorami. Trochę romantyzmy, trochę tajemniczości. W sumie to jak wycieczka do tajemniczego ogrodu, w którym odkrywamy piękne elementy, gdzie nie spojrzymy. Ta kolekcja wprowadza wiele świeżości. Wprowadza również wiele radości. Szarych i deszczowych dni w naszym klimacie jest bardzo dużo. Nie znam nikogo, kto by lubił taką aurę na zewnątrz. Zwłaszcza gry szaro bure dni utrzymują się zbyt długo. Z przygnębieniem pogodowym możemy śmiało walczyć wystrojem wnętrza. Czy takie piękne kwiatowe dekoracje nie są świetnym rozwiązaniem?

 

Florystyczne wzory

 

Ta wiosenna kolekcja niemalże pachnie mnogością florystycznych wzorów. Nawet ci, którzy nie są wielkimi miłośnikami kwiatowych wzorów, będą zaciekawieni. Takie dekoracje w każdej jadalni będą pięknie wyglądały. Wprowadzajmy do swoich wnętrz radość. Niech nasze wnętrza śmieją się do nas, a my śmiejmy się do nich. Niech będzie pięknie, kwiatowo i kolorowo. A przede wszystkim radośnie.

 

Pięknie zastawiony stół

 

Niezależnie od tego, jaką mamy porę roku, kwiaty na stole wyglądają pięknie. Talerze głębokie czy zgrabne i poręczne małe miseczki pięknie wyeksponują każde danie. Biały, granatowy, pomarańczowy, różowy, zielony – takie kolory znajdziemy w kolekcji. Zauważyliśmy, że do takich pięknych wzorów świetnie pasuje szkło niemalże przezroczyste, ale jednak delikatnie zabarwione w konkretnym kolorze. Przy tak pięknej dekoracji stołu mamy załatwioną całą aranżację. Już nawet obrazu nie potrzeba. No może jakieś małe podkładeczki pod talerze.

 

Piękny salon

 

Autorka tej wiosennej kolekcji zadbała o to, żeby można ją było uzupełnić o elementy wystroju, które znajdują się poza stołem. Piękne poduchy w tych samych wzorach są piękną dekoracją. Odpoczynek na ślicznie udekorowanej kanapie na pewno będzie miłym przeżyciem. Do tego kubeczek pysznej herbaty lub kawy. Co Wy na to? A gdyby tak do tego rozpalić jeszcze fantastycznie pachnącą świecę? Nuta poziomki, czerwonych owoców i brzoskwiń. A może jaśmin z kwiatami pomarańczy? To od Was zależy, na co się zdecydujecie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież