Wszyscy kochamy zwierzaki. Są uzupełnieniem rodziny. Wiadomo, że nikt nie będzie tak cieszył się z twojego powrotu jak wierny pies, a nic nie ogrzeje lepiej kolan niż leżący na nich kot. Pupil kudłaty lub nie, bez niego dom wydaje się pusty. Brakuje czegoś ważnego, dom bez pupila staje się cichszy i mniej przytulny. Nie sposób nie uśmiechnąć się widząc zadowoloną mordkę ulubieńca lub jak odmówić spaceru czy zabawy psu czy kotu. Pies lub kot do przyjaciel równie ważny jak inni członkowie rodziny.

Patrz jak on słodko patrzy! Tak prosi i ma nieszczęśliwa mordkę! Ta mina ma na człowieka wielki wpływ powodujący poczęstowanie czworonoga kawałkiem naszego posiłku.

Zwierzak w domu to duże wyzwanie, a dla dzieci dobra informacja. Taki futrzany pupil wnosi wiele zmian w życiu rodziny. Dzieci odbierają to jako zmiany na lepsze, a dla dorosłych jest to kolejne wyzwanie. Nie da się ukryć, że zwierzęta zajmują ważne miejsce w życiu człowieka. Nawet jeśli w naszym domu nie ma czworonoga to dziadek ma psa, ciocia kota, a kuzyn królika. Zwierzęta wywołują w nas empatię, otwartość i wrażliwość.

Zima to czas mrozów i pluchy oraz śniegu. Zadbajmy o pupila kupując skarpetki, kubraczki i buciki. PAWZ to jedyne na świecie gumowe wodoodporne i wielokrotnego użytku buciki dla czworonogów. Wykonane są z naturalnej gumy. Wyprodukowane są tak żeby można była łatwo włożyć i zdjąć. Nie mają zamków i pasków. Taki but jest naprawdę najbardziej naturalnie pasujący, który zabezpieczy psia łapę przed podłożem, które w okresie zimowym ma niską temperaturę. PAWZ pozwala na swobodny ruch łapy i maksymalny komfort, a noszą się jak skarpetki. Plus jest taki, że już nigdy nie zgubi się drogi bucik dla psa. Buciki są biodegradowalne. Aprobowane przez weterynarzy i psich opiekunów.

Kolejnym elementem psiej garderoby przydatnej w zimie to derka pikowana z kapturem. Ubranko bardzo szybko zakłada się bez głowę. Jest to ubranie najwygodniejsze z możliwych. Polecane dla psów, które nie lubią zimna i ubierania mniej wygodnych ubranek. Derka okrywa korpus i klatkę piersiową. Pod tylnymi łapkami znajduje się mięciutka gumka, która zapobiega zsuwania się ubranka. Dzięki regulacji sznurkami taką derkę może nosić pies o różnej wielkości. Derka zawiera warstwę ociepliny. Wyprodukowana z ortalionu i polarowej podszewki.

Buciki i derkę można kupić na stronie https://e-zoo.shop Mają spory wybór i atrakcyjne ceny. Warto zabezpieczyć swojego kudłatego pupila przed mrozem i zimnym wiatrem. W sklepie dokładają wszelkich starań, dzięki którym każdy produkt z katalogu jest co najmniej dobrym produktem i zawsze zdrowym dla zwierząt. Wszystkie produkty z tego sklepu pochodzą od doskonale sprawdzonych producentów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież